Moje podejście

Fotografia dla potrzeb marketingu w biznesie to zarówno moja pasja jak i praca, którą wykonuje i implementuję w swoich projektach. Stawiam na profesjonalną obsługę klienta od pierwszego kontaktu, po finalizację zlecenia, ponieważ ważne są dla mnie długotrwałe relacje. działam wedle zasady „win-win”, czyli dla zmaksymalizowania obopólnych korzyści.

Witaj. Jestem twórcą sztuk wizualnych w dziedzinie fotografii oraz grafiki. Przyświeca mi wyżej zacytowane motto.  By nie popaść w rutynę i schemat, staram się każdą pracę zacząć od wyobrażenia sobie efektu finalnego, stworzenia jego mentalnego szkicu. Każdy etap pracy, czy to w dziedzinie grafiki, czy fotografii jest starannie dopracowany, nie mogę sobie pozwolić na podpisywanie się pod projektami, z których sam nie jestem w 100% zadowolony.

Wszystko zaczęło sie od pasji, od wspaniałej energii twórczej, dzięki której moje umiejętności oraz wizja biznesowa cały czas dojrzewaja i ewoluują. Stale wprowadzam zmiany i ulepszam swoją ofertę, by dostosować się do nowych wymagań rynku, pod kątem marketingowym i biznesowym. Ma to oczywiście bezpośrednie przełożenie na produkt finalny dostarczany partnerom biznesowym.

Stawiam na nowoczesne rozwiązania w prezentacji fotografii dla potrzeb marketingu i biznesu. Panoramy sferyczne, spacery i wyczieczki wirtualne – to wszystko pozwala na zwiększenie innowacyjności i atrakcyjności produktów klienta, oraz regionu; bo w dużej mierze tym własnie się zajmuję i taką mam misję – promocję regionu poprzez fotografię.

Dlaczego to jest zakładka "O nas", a nie "O mnie"?

Pewnie ktos mógłby tak pomyśleć, ale nie, to nie megalomania. Mój stale rosnący zespół tworzą specjaliści, asystenci i pomocnicy zajmujący się róznego rodzaju aktywnościami. Często w razie potrzeby wspieram się freelancerami. Firma Photogenium to jeden z projektów, których jestem pomysłodawcą i właścicielem, i jest modułem większego projektu, nad którym obecnie pracujemy.